Ο Σύλλογος Καρκινοπαθών & Φίλων Ν. Αργολίδας «Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ», σας προσκαλεί στην καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας, τη Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 20.00 στο κοσμικό κέντρο Pantazis Royal στη Δαλαμανάρα.
Σας περιμένουμε να περάσουμε μια όμορφη βραδιά και να διασκεδάσουμε με ζωντανή μουσική. Φτιάξτε την παρέα σας και προμηθευτείτε τις προσκλήσεις σας, από τα γραφεία του συλλόγου και τα μέλη του Δ.Σ.
Τιμή πρόσκλησης (πλήρες μενού και κρασί) : 16 ευρώ
Ασθενείς: 8 ευρώ – Άποροι ασθενείς: Δωρεάν