Ο Βουλευτής Αργολίδας της Νέας Δημοκρατίας κ. Γιάννης Ανδριανός παρεβρέθηκε στην εκδήλωση που διοργάνωσε το περιφερειακό τμήμα Άργους του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού με θέμα τη συμβολή του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού στη Μικρασιατική Εκστρατεία. Ο κ. Ανδριανός στον χαιρετισμό του επεσήμανε μεταξύ άλλων τα εξής: «Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους όσοι συνέβαλαν στην πραγματοποίηση της σημερινής εκδήλωσης […]