Σήμερα το μεσημέρι στην Αθήνα έγινε σύσκεψη με τους βουλευτές του ΚΙΝΑΛ στην Περιφέρεια Πελοποννήσου και όσους έχει ήδη ανακοινώσει το κόμμα ως υποψήφιους βουλευτές, με θέμα τη συγκρότηση του περιφερειακού ψηφοδελτίου του Γιάννη Μπουντρούκα.
Όπως έχω γράψει πριν από λίγο καιρό, κάποια μεγαλοστελέχη έκαναν παιχνίδια με τον Τατούλη και ουσιαστικά δημιούργησαν προσκόμματα στη συγκρότηση του ψηφοδελτίου.
Όμως, μετά τη σημερινή συνάντηση αυτά τα παιχνιδάκια τελείωσαν.
Τις επόμενες ημέρες θα δούμε τα ονόματα που θα ανακοινωθούν και θα φωτογραφίζουν το βουλευτή Γιάννη Μανιάτη και τους δύο υποψήφιους βουλευτές Ανδρέα Πουλά και Γιάννη Στεφάνου.