Η Ομάδα Αλληλεγγύης του Δήμου Ερμιονίδας έκοψε την πίτα της. Ο Δήμαρχος, Δημήτρης Σφυρής και ο Περιφερειακός Σύμβουλος Τάσος Τζανής, μίλησαν για το σπουδαίο έργο της ομάδας αυτής και την μεγάλη προσφορά της στο Δήμο.
Η Ομάδα Αλληλεγγύης του Δήμου Ερμιονίδας έκοψε την πίτα της. Ο Δήμαρχος, Δημήτρης Σφυρής και ο Περιφερειακός Σύμβουλος Τάσος Τζανής, μίλησαν για το σπουδαίο έργο της ομάδας αυτής και την μεγάλη προσφορά της στο Δήμο.