Το είδαμε κι αυτό στα γήπεδα της Αργολίδας, ο βοηθός διαιτητή έπιανε τα γεννητικά του όργανα κι έλεγε βωμολοχίες απευθυνόμενος προς την μια ομάδα του αγώνα. Έτσι ο διαιτητής αναγκάστηκε να τον αποβάλει προκειμένου να μην τιναχτεί το παιχνίδι στον αέρα, ονόματα και το υπόλοιπο παρασκήνιο τα ξέρουμε, δεν τα γράφουμε γιατί πιστεύουμε πως ο νεαρός βοηθός διαιτητή θα τιμωρηθεί όπως του πρέπει και θα τον συμβουλέψουμε να κρατάει μικρό καλάθι για τα όσα φώναζε , γιατί δεν σκέφτηκε μήπως τα πάρει κάποιος άλλος αυτά που έλεγε και τότε …
Αργολίδα: Ο διαιτητής απέβαλε τον βοηθό του για απρεπή συμπεριφορά
![](https://archives.parapolitikaargolida.gr/wp-content/uploads/2019/01/red_card.jpg)
- Tags: ΑΡΓΟΛΙΔΑ, ΕΠΣΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ