Ο Δημήτρης Νταβίλης γνωστός ωτορινολαρυγγολόγος εξ Αχλαδοκάμπου ορμώμενος είναι σταθερή αξία δίπλα στον Δημήτρη Καμπόσο, ο γιατρός δουλεύει αθόρυβα και συμβάλει σημαντικά στο έργο της παράταξης της δημοτικής πλειοψηφίας. Η παρουσία του προσδίδει κύρος μιας και μιλάμε για έναν άνθρωπο που και λόγω της επιτυχημένης ιατρικής του καριέρας είναι γνωστός πέρα από τα σύνορα της περιοχής μας. Ο Πέτρος Διολίτσης γνωστός Αργείος δραστηριοποιείτακ στον χώρο της εκπαίδευσης αφού είναι χρόνια συνιδιοκτήτης φροντιστηρίων στο Άργος , κάνει έργο στον πολιτιστικό τομέα του Δήμου από την ημέρα που ανέλαβε Πρόεδρος της ΚΕΔΑΜ και θεωρείτε επιτυχημένος. Και οι δυο είναι από τα δυνατά χαρτιά του Δημήτρη Καμπόσου , πάντα μαζί με την υπόλοιπη παράταξη αφού είναι αποδεδειγμένο πως η πλειοψηφία των μελών της παράταξης του Δημάρχου λειτουργούν ομαδικά και όχι κατά μόνας.
Διολίτσης-Νταβίλης δίδυμο φωτιά στο Δήμο Άργους-Μυκηνών
![](https://archives.parapolitikaargolida.gr/wp-content/uploads/2019/01/49753690_2313598225591325_990039358146871296_n-885x500.jpg)