Λόγω έντονων καιρικών φαινομένων, στο οδικό δίκτυο της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Πελοποννήσου, η κυκλοφορία των οχημάτων διεξάγεται ανά Διεύθυνση Αστυνομίας ως ακολούθως: Α. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ: Η κυκλοφορία των οχημάτων διεξάγεται ΚΑΝΟΝΙΚΑ Β. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ: Διεξάγεται με δυσχέρεια και μόνo με αντιολισθητικές αλυσίδες: Στην Επ. Οδό Ελάτης – Χρυσοβιτσίου – Στεμνίτσας – Βυτίνας […]