Πανηγυρική Θεία Λειτουργία και Δοξολογία για την έναρξη του Νέου Έτους τελέστηκε στον Ι.Ν. Παναγίας στο Κιβέρι.
Αμέσως μετά στο Πνευματικό Κέντρο της Ενορίας “Ιερεύς Γεώργιος Νταβέλος” προσφέρθηκαν κεράσματα για όλους τους ενορίτες που είχαν προσέλθει στη Θεία Λειτουργία, από τις κυρίες του Πολιτιστικού Συλλόγου του χωριού. Αξίζει να σημειωθεί ότι είχαν αναλάβει και τον διάκοσμο του Πνευματικού Κέντρου εξ ολοκήρου.
Εκεί ο ιερέας της ενορίας και Γενικός Αρχιερατικός της Ι.Μ.Αργολίδας, π. Πέτρος Αθανασόπουλος έψαλλε ωραιότατα τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα: