Στο καθήκον ανήμερα των Χριστουγέννων οι πυροσβέστες της Π.Υ. Ναυπλίου.
Mμε το χαμόγελο πάντα στα χείλη και έτοιμοι να επέμβουν όπου χρειαστεί για την διασφάλιση της υγείας των πολιτών, της περιουσίας αλλά και του φυσικού πλούτου της Χώρας όπως μας λέει ο πρόεδρος της Ένωσης Υπαλλήλων Πυροσβεστικού Σώματος Αργολίδας Βαγγέλης Λαφατζής, ο οποίος μαζί με τους συναδέλφους του βρίσκεται εν υπηρεσία, σήμερα ανήμερα των Χριστουγέννων.