Ο Σύλλογος Λογιστών Φοροτεχνικών Ναυπλίας Ερμιονίδας ( ΣΥ.Λ.Φ.Ν.Ε.) ενημερώνει πως υπάρχει η δυνατότητα πληρωμής τελών κυκλοφορίας ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΘΕΙ ΤΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΟ.
Η 31/12/2018 είναι η τελευταία ημέρα που μπορούν οι κάτοχοι αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών να παραλάβουν τα σήματα τελών κυκλοφορίας.
Για την πληρωμή τους και αυτή την χρονιά στις τράπεζες , δεν χρειάζεται απαραίτητα να εκτυπωθεί το έντυπο τελών αλλά ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΦΜ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟΥ ΜΑΣ ΜΕΣΟΥ , ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΑΣ, για να τα προμηθευτούμε.
Προσοχή στους συνιδιοκτήτες αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών ιο οποίοι θα κάνουν χρήση της εφαρμογής γιατί υπό προυποθέσεις μπορεί να χρεωθούν δύο φορές
Για περισσότερς πληροφορίες να απευθυνθείτε στον λογιστή σας.