Ο κορυφαίος σκόρερ του Παναργειακού, Γιώργος Μπουντόπουλος μετά από καιρό είναι στην αποστολή για το σημερινό εντός έδρας αγώνα με τον Μανδραικό στις 15:00 στο Δ.Α.Κ. Άργους.
Η 18άδα που επέλεξε ο Γιώργος Αντωνόπουλος απαρτίζεται από τους: Φαρμάκη, Παλιγγίνη, Κυριακόπουλο,Ροκάι, Μπούτα, Παναγιώτου,Παπαϊωάννου, Καδά, Μαρίνη, Μουσταφάι, Νώτη, Μιχάι, Φασούλη, Καρούτη, Γεωργιόπουλο, Συρεγγέλα, Παιδάκη και Μπουντόπουλο.