Νίκη για τους Λύκους στο Άργος καθώς κέρδισαν με 1-0 τον Μανδραϊκό με γκολ του Όμηρου Συρεγγέλα, στον μεταξύ τους αγώνα για την 12η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής που έγινε στο ΔΑΚ Άργους.
Νίκη για τους Λύκους στο Άργος καθώς κέρδισαν με 1-0 τον Μανδραϊκό με γκολ του Όμηρου Συρεγγέλα, στον μεταξύ τους αγώνα για την 12η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής που έγινε στο ΔΑΚ Άργους.