Να συνεχίσει το νικηφόρο σερί του και την ανοδική του πορεία θα επιχειρήσει ο Οίακας που αντιμετωπίζει την προσεχή Κυριακή 16 Δεκεμβρίου στις 17:00 τον ‘Εσπερο Καλλιθέας στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Ναυπλίου και η διοίκηση της ομάδας απηύθυνε κάλεσμα στον κόσμο της προτρέποντας:
“Ελάτε να γεμίσουμε το Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου, να δώσουμε ώθηση στην ομάδα μας και να απολαύσουμε όμορφο μπάσκετ”.